Новини

З Днем святого Валентина!


14 лютого у всьому світі відзначають День святого Валентина.

     День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

     Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

У цей день учні 5-В провели захопливу квест- вікторину "День святого Валентина". Учні познайомилися з цікавими фактами виникнення цього свята та особливостями його святкування у різних країнах, відгадували загадки про кохання, давали відповіді на питання та наприкінці кожен отримав особисте побажання від св.Валентина!День Соборності України

22 січня святкуємо День Соборності України - день, що символізує нашу єдність! День Соборності є важливим моментом для вшанування минулого та підтримання сучасної єдності. Він наповнюється патріотизмом, гордістю за свою країну та визнанням того, що в різноманітності живе сила, яка об'єднує Україну на шляху до майбутнього.

З нагоди цього дня у 5-В класі була проведена виховна година.Учні активно долучилися до заходу, висловлювали свої думки та переживання щодо значення Соборності для нашої країни. З цікавістю та піднесенням слухали історії та легенди, пов'язані з об'єднанням різних територій в єдину Україну.Виховна година "Правила безпечної поведінки на зимових канікулах"

Зимові канікули - це чудова можливість для учнів насолодитися відпочинком, провести час з родиною та друзями, а також насолодитися зимовими розвагами. Проте, разом з цим приходить і відповідальність за власну безпеку. Щоб зробити зимові канікули ще приємнішими та безпечнішими, ми разом з учнями 5-В провели виховну годину на тему "Правила безпечної поведінки на зимових канікулах" на якій пригадали усі важливі правила, які допоможуть уникнути неприємних ситуацій і зберегти своє здоров'я.Заняття в рамках компанії "16 днів проти насилля"

Сьогодні учні 5-В класу взяли участь у  цікавому та корисному занятті під назвою "Захисти себе", яке було проведено практикуючим психологом нашого ліцею Катериною Плаксою. Під час заняття учні дізналися про сутність поняття насильства та розвинули свої знання про відповідальність за свої дії та учинки. Вони також навчилися розпізнавати ознаки потенційно небезпечних ситуацій та шукати допомогу у дорослих  коли це необхідно.

 Діти активно брали участь у дискусіях, рольових іграх та вправах, що допомогло їм поглибити свої знання та навички з теми захисту себе. Заняття було інформативним та стимулюючим, спонукаючи учнів думати про власну безпеку та права.

Дякуємо Катерині Миколаївні за корисні знання та цікаво проведенний час!

Виховний захід до Міжнародного дня толерантності

Вітаємо, дорогі читачі блогу нашого класу!Сьогодні ми хочемо поділитися з вами враженнями від виховного заходу в нашому класі, присвяченого темі "Толерантність". Це не просто слово для нас - це принцип, який допомагає нам розуміти та поважати один одного, не зважаючи на наші різниці. Толерантність - це той ключ, який відчиняє двері до взаєморозуміння. Це дозволяє нам ділитися ідеями, вчитися в один від одного та вирішувати будь-які питання разом.

На заході  кожен зміг відчути, наскільки важливо бути толерантним. Виконуючі різні вправи ми побачили, як можна розв'язати конфлікт, коли кожен слухає і розуміє іншого. Ми зрозуміли, що толерантність - це не слабкість, а сила, яка робить нас справжніми друзями та командою.

Урок здоров'я

Здоров'я - це найцінніший актив кожної людини, незалежно від віку. І одним із основних факторів, що впливає на наше фізичне та психичне благополуччя, є те, що ми їмо. Саме цю тему обговорили на виховній годині в 5-В класі.

Сучасний світ ставить перед нами безліч викликів, і правильне харчування виявляється ключовим для того, щоб залишатися здоровими та активними. На виховній годині ми дійшли висновку, що правильне харчування, дотримання режиму пиття та прийому їжі допомагають у запобіганні численних хвороб, підтримують працездатність та сприяють успішному навчанню. Отже обговорення цієї теми на уроках - це перший крок до покращення якості життя і створення майбутніх лідерів, які розуміють важливість здорового харчування.
Онлайн-захід з патрульною поліцією

Сьогодні, 12 жовтня 2023 року, відбувся надзвичайно важливий онлайн-захід з учнями 5-В класу, який спрямований на підвищення безпеки дітей на дорогах. Представник патрульної поліції разом з учнями провели інтерактивний урок "Безпечна дорога", під час якого діти навчались правилам переходу доріг та навколишньої безпеки.

Цей захід був організований з метою підвищення рівня усвідомлення безпеки на дорогах серед школярів. Учні отримали можливість вивчити основні правила переходу доріг та навчитися, як правильно поводитися на вулицях, щоб зберегти своє життя та життя інших.

Під час заходу діти також навчилися, як використовувати зеброви та пішохідні переходи, як слідкувати за світлофорами та дорожніми знаками, а також як відповідно реагувати на небезпечні ситуації на дорозі. Знання цих аспектів допоможе їм бути більш обізнаними та відповідальними пішоходами.Зустріч пройшла цікаво та корисно!

Осіння толока

Сьогодні учні 5-В класу разом з батьками стали частиною захоплюючего заходу - Толоки в яблуневому саду. Діти, батьки та вчителі стали однією командою, об'єднаною спільною метою - зробити наше шкільне середовище ще кращим. Під час заходу хлопці, дівчата  та  батьки працювали разом, обкопуючи дерева та збираючи опале  листя. Це була важка робота але час сплинув непомітно під веселий гомін та жваве спілкування. Цей захід ще раз підкреслив, що навчання- це не лише отримання знань на уроках, але і взаємодія з однокласниками поза ними.


                   
     
                            
          

Вітаємо з Днем вчителя!

У цей світлий жовтневий день сердечно вітаємо наших улюблених вчителів з професійним святом! Нехай вас завжди оточує турбота, тепло і любов учнів, колег та близьких!Правила поведінки учнів під час дистанційного навчання >>
Безпечний простір ліцею №23
Любі діти!

З Днем знань! Нехай будуть підвладні всі шкільні та життєві завдання, а допитливість і захопленість ведуть вас до нових радісних відкриттів. Бажаю цікавих уроків, відмінних оцінок і
великих перемог!

Сьогодні відбувся перший урок у навчальному році 2023-2024 який традиційно розпочався з привітання директора ліцею Майорова Вододимира Миколайовича, учнів ліцею а також наших партнерів . На уроці ми пригадали історичний шлях становлення  нашої незалежної держави, говорили про  мужність і відвагу наших захисників, встановили 10 умов успішного навчання.


Немає коментарів:

Дописати коментар